Yıldızlı otellerde görüşen escortun kültür seviyesi yüksek

  • İlan Tarihi: 21 Eylül 2016 15:53

Açıklama

Benimle görüşmek isteyen, kültür seviyesi yüksek, kendine bakmayı bilen, hareketlerinden kendine olan özgüveni sezilen beylere selamlarımı iletmek istiyorum. Kendime ait bazı bilgileri ve yapmakta olduğum görüşmeler hakkında detaylar paylaştığım kişisel ilan sayfama hoş geldiniz. Benim adım Neslihan. 21 yaşındayım. Şehrinize gelme sebebim üniversite öğrenimidir. Günlük hayatta çok sıkıldığım için bana hayattan keyif almamı sağlayacak erkeklerle tanışmak için bu ilanı açıyorum. Benimle görüşerek gençliğin verdiği ateşi benden alıp bir nebze olsun rahatlamamı sağlayabilirsiniz. Ben de sizin her türlü fantezi taleplerine karşılık verek hayallerini kurduğunuz dakikaları yaşamanızı sağlamak ve mutluluğa bir adım daha yaklaşmanızı sağlamak için size elimden gelen yardımı yapmaktayım.

Esmer bir bayanım. Saç rengim ise kahve rengi. Göz rengim ile aynı. Uyumluluğu seven bir bayanım bu yüzden ikisini de aynı renk yapmak için saçımı kahve rengiye boyattım. Tıpku burada olduğu gibi ten uyumunun da maksimum sevide olması için kendimi sizin tarzınıza göre farklı şekillere büründürebilirim. Sahip olduğum fantezi kıyafetler ve seksi iç çamaşırları ile zaten uçmuş olan aklınızı, iddialı olduğum ön birliktelik ve birliktelik ile iyice kaybetmenize neden olabilirim.

Benimle görüşmeye gelecek beyler görüşmelerimi sizin evinizde ya da 5 yıldızlı otellerde gerçekleştirmekteyim. Kendime ait yerim yoktur. Ayrıca korunmasız kalmıyorum, bunun dışında aklınıza gelen her şeyi yapabiliriz. Hadi vakit kaybetmeyin ve ilandan numaramı alarak beni arayabilirsiniz.

1206 gösterim, 1 gün

Bir Cevap Bırakın