Teninin kokusunu unutamayacağınız escort bayan Harmancık

  • İlan Tarihi: 30 Eylül 2016 16:00

Açıklama

Bazı balık hafızalı insanlar olur. Yaşadıklarını üzerinden bir kaç saat geçmeden unuturlar hemen. Fakat size iddialı bir söz söyleyeceğim şimdi, böyle insanlar bile benimle görüşme gerçekleştirdikten sorna yaşadığı dakikaları asla unutamayacak, bu dakikaları sürekli aklına getirerek mutlu olacaklardır. Benim adım Cansel, erkekleri nasıl mutlu edeceğini bilen bir bayanım. Birlikteliklerim sırasında üzerime düşeni fazlası ile yapmaktayım. Erkeklerin ne istediklerini, onların neyi arzuladıklarını çok iyi biliyorum. Nereden biliyorsunuz diye sorarsanız size tek bir kelime söylerim: gözler. Gözler bize her şeyi anlatmaktadır. Yeterki onları okumayı iyi bilelim.

Fiziksel özelliklerim hakkında biraz bilgi vererek sizleri meraktan kurtarayım. 56 kilodayım. 172 boyum ile kilo boy dengesini çok iyi kurmuş bir vücudum var. Keskin vücut hatlarına sahibim ve oldukça esnek bir bedenim var. Görüşmeye gelen beyleri kıvrak yatak danslarım ile baştan çıkarabilirim. Dedim ya benimle görüşme kararından kesinlikle pişmanlık duymayacaksınız ve hayallerinizi süsleyen bir kadın olarak bilinç altınızda yer edeceğim.
Görüşmelerimi kend evimde gerçekleştirmekteyim. Evime gelme konusunda çekinceniz varsa kesinlike çekinmenize gerek yok. Evimde dilediğiniz gibi hareket edebileceksiniz ve ben sizin kendinizi rahat hissetmeniz için elimden gelini yapacağım. Görüşmeye gelecek beyler anal birlikteliklerde ve korunmasız ilişkilerde bulunmadığımı bilmeliler. Bunun dışında bu beylerin kendilerine güvenen beyler olmaları ve temizliklerine dikkat etmeleri benim için çok önemlidir. Daha fazla detat almak için arayın, numaram ilanda yazıyor.

1286 gösterim, 1 gün

Bir Cevap Bırakın