Escort kızın yanında zaman akıp gidiyor

  • İlan Tarihi: 6 Ekim 2016 18:31

Açıklama

Kendine güvenen yakışıklı elit beyler, sizleri selamlıyorum. Hayat akıp gidiyor ve bu hayatta bazen durup dinlenmek, mola vermek gerekiyor. İşte hayatına küçük molalar vererek ufak kaçamaklar yapmak isteyen beyler, sizlerle tanışmak benim için büyük bir onurdur. İsmim Esra, iri memeli büyük kalçalı ve dolgun dudaklı bir bayanım. Sizi baştan çıkarmak için sabırsızlanıyorum. Yaşayacağımız dakikaların bitmemesi çin yalvartacağım sizi. Ama bu yalvarmadan keyif alacağınızdan hiç şüpheniz olmasın. Ben erkeklerin ne istediklerini iyi biliyorum. Yalvartmayı seviyorum ama bu yalvartma nazdan öteye geçmez emin olabilirsiniz. Eninde sonunda size istediklerinizi vereceğim.

Görüşmelerimi evimde gerçekleştirmekteyim. Ev arkadaşım yoktur, üçlü ilişkiler ya da grup ilişkileri için soranlar lütfen bunu dikkate alsınlar. Sadece ikili ilişkilerde bulunuyorum. Evimde yalnız yaşadığım için bana geldiğinizde çok rahat edeceksiniz. Evi kendinizinmiş gibi kullanmanızda hiç bir sakınca yoktur.
Benimle görüşmek isteyen beyler sizlerden pek bir şey istemiyorum. Kendinizi sadece bana bırakın ver görelim bakalım zaman bizlere ne gösterecek. Ancak ufak tefek istirhamlarım var tabii ki. Öncelikle temizlik ve bakımınıza dikkat etmenizi istiyorum. Bazen öyle durumlarla karşılaşıyorum ki görüşmeleri iptal etmeye kadar gidebiliyor bu durmlar. Lütfen dikkat edin. Bir de anal ve korunmasız ilişki konusunda ısrar etmezseniz sizinle unutulmaz dakiklar yaşayacağımızdan hiç şüpheniz olmasın. İlandaki telefon numaramı arayın, bekliyorum. Görüşmek üzere.

1296 gösterim, 1 gün

Bir Cevap Bırakın