Büyükorhan escort bayanın yanına yatıp uyuyabilirsiniz

  • İlan Tarihi: 27 Eylül 2016 15:56

Açıklama

Erkekler her zaman kendilerini bir kadının yanına atarak günün yorgunluğunu atmak ve kadınlar ile muhabbet ederek rahatlamak isterler. Size her zaman başınızı koyacağınız bir omuz ve sıcak bir yatak vaad eden Eyşan burada ve sizinle tanışmak için can atıyor. Size bir arkadaş, bir sevgili sıcaklığı ile yaklaşacak, yeri gelecek psikoloğunuzmuş gibi dertlerinizi dinleyecek olan ben bunu bir iş olarak değil keyif alarak ve size yardım etmek için yapıyorum. Siz değerli beyleri misafir olarak değil, beni ziyarete gelmiş eski bir arkadaş olarak görüyorum.
Adımın Eyşan olduğunu söylemiştim. Yaşım ise 26. Tecrübeli bir bayanım. Yaşıma baktığınız zaman bir olgun bayanın ulaşabileceği tecrübe seviyesine ulaşmış olabileceğimi ama bunu yaparken gençlik ruhundan hiçbir şey kaybetmediğimi anlayabiliyor olmanız gerekmektedir. Beden ölçülerine gelince. 170 boyum var. Kilom da 53 olunca ortaya 93 62 91 beden ölçülerinde bir fizik çıkıyor ortaya. Erkeklerin dilinden düşürmediği 90 60 90 beden ölçülerine oldukça yakın olan bu ölçüler ile erkekleri baştan çıkarma konusunda çok hünerli olmam ortaya keyifli dakikalar çıkartıyor.

Görüşmelere gelirken sizlerden bir istirhamım var, lütfen temizlik ve bakım konusunda titiz davranın. Ayrıca korunmasız ilişkiye girmediğimi söyleme ihtiyacı duyuyorum ki gelirken yanınızda tarzınıza göre bir prezervatif bulundurun. Bunların dışında kalan ve yazmadığım bilgiler için telefon numaram ilanda yazıyor beni oradan arayabilirsiniz.

1269 gösterim, 1 gün

Bir Cevap Bırakın